Зеленський і Лукашенко обговорили співпрацю країн у сільському господарстві

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка делегації двох країн обговорили співпрацю у галузях сільського господарства та інфраструктури. Про це повідомили у прес-службі Президента України.

Зеленський і Лукашенко обговорили співпрацю у галузях сільського господарства та інфраструктури


Під час перемовин, що відбулися у рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м. Житомирі, Олександр Лукашенко заявив про готовність Білорусі створювати з Україною спільні підприємства у машинобудуванні. Об этом сообщает kalush-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.


Крім того, Президент Білорусі висловився на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України. "Ми готові разом щось зробити для того, щоб Україна була єдиною, цілісною та потужною", – сказав Олександр Лукашенко.


Президент України подякував білоруському колезі за допомогу у вирішенні конфлікту на Донбасі.


"Я вдячний Олександру Григоровичу за майданчик у Мінську (для зустрічі Тристоронньої контактної групи. – Ред.) і за те, що Білорусь захищає Україну, наш суверенітет і територіальну цілісність", – підкреслив Володимир Зеленський.Україна та Білорусь підписали низку документів про співпрацю


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Україна та Білорусь підписали низку документів про співпрацю.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zelenskyy_i_lukashenko_obgovoryly_spivpratsyu_krain_u_silskomu_gospodarstvi_327704.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя